O nás

FitDedication predstavuje športovú značku pre ľudí, ktorí osobne poznajú odhodlanie k tomu "stať sa fit". Samozrejme aj pre tých, ktorí by toto odhodlanie radi spoznali, ale potrebujú k tomu už len malý krôčik. Našim cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby robili niečo prospešné pre svoje telo. Lebo každý z nás si predsa zaslúži mať zdravé telo aj ducha. Práve preto sme tu, aby sme tieto ambície podporili.


Súčasťou stránky FitDedication je aj blog. Jeho zmyslom je prihovárať sa práve Vám prostredníctvom článkov, v ktorých chceme ponúkať čo najviac užitočných rád a informácií.


O tréningových programoch

Cieľom našich tréningových programov je, aby si získal návyk na cvičenie a sám zistil, že nato čas máš, pretože ak človek chce, čas si nájde! Hlavné si je uvedomiť, že to robíš kvôli sebe a pre seba! Druhou časťou je ukázať ako sa dá stravovať zdravo bez tvrdej diéty a doma. Niekedy stačí vynechať alebo len nahradiť pár ingrediencií v jedálničku aby si zaregistrovali zmenu. Nejde nám o to, spraviť z každému muža men´s Physique a z každej ženy Bikini fitness, lebo to nie je ani možné, ale ukázať spôsob a cestu ako žiť zdravšie. Ak čo i len niečo málo si z programov zavedieš do svojho každodenného života, už to, dáva našej práci zmysel ale hlavne je to prínos pre tvoj život. Nie nadarmo sa hovorí v zdravom tele, zdravá myseľ.


O našom oblečení

Pri cvičení je dôležité, aby sa človek cítil skvele a bezprostredne a preto sa snažíme vyberať mäkké, bavlnené, ľahké oblečenie, v ktorých sa určite budete cítiť komfortne. Tak, ako nám nie je ľahostajné naše telo, nie je nám ľahostajné ani naše životné prostredie. A preto, na výrobu nášho oblečenia, sme dôkladne hľadali aj firmu, ktorej nie je ľahostajné, odkiaľ textil pochádza a za akých podmienok je vyrobený.


"Je jedno pre aký šport sa rozhodneš. Behaj, korčuľuj, tancuj, surfuj, skáč, hraj futbal, hokej, boxuj, len to rob s vášňou a oddanosťou, až vtedy to bude mať naozaj zmysel!"

FitDedication TEAM